Moje herné talizmany

 

Čaute parťáci! Ako poctiví čitatelia Vežičky pravdepodobne viete, že posledné dva mesiace fetujem Dragon Age: Inquisition a hoci som hru samotnú už dávno dohrala, na svete a „dozvukoch“ hry si spokojne fičím ďalej. No, veľmi spokojne nie, ale o tom neskôr :D Nedávno sa totiž v mojom živote stala zásadná vec, a síce… prišli mi dva kúzelné amulety zo sveta Thedas!

 

cullen_solas_small

 

Can you feel it guys? Can you feel the epicness??? *vzdych* I can’t even BEGIN to tell you how much these two mean to me ;_; Ak by ste ich náhodou nepoznali, tak ten ušatý je elf Solas (*cough cough* Fen’Harel) a ten zazeravý je môj dashing Knight-Commander Cullen :3 Obaja sú prekrásne trdlá, ktoré človek proste NEMÔŽE nemilovať. O to menej elfka ;) Hej, som pathetic elven trash, no a čo. Nekonečne zbožňujem ten pocit, keď ráno beriem do rúk kľúče a namiesto nejakých drbnutých príveskov s mojím menom na mňa hanblivo pozerá Cullen :) Deň je instantne oveľa lepší, verte mi! Teraz, keď je zima, tak si kľúče vkladám do vrecka a silno ich tam zvieram v dlani. Lebo s týmito dvoma amuletmi už to nie sú len kľúče, už sú to talizmany šťastia a nech by sa mi na ceste do práce stalo čokoľvek zlé, stále si môžem vo vrecku stisnúť svojho elfa a rytiera a svet je zasa v poriadku. Som divná? Asi áno. V práci mi hovoria, že mám „elfský fetiš“, ale povedzme si na rovinu – existujú aj oveľa horšie fetiše, waddaya say? ;)

V tejto chvíli sú na ceste ku mne aj dve tričká z DA:I a pokukujem ešte po ďalších dvoch (keby sme práve nekupovali byt, už by boli moje!!!). Sľubujem, že keď prídu, urobím na blog malú fashion show >:) Nepochybujem, že úplne zomierate túžbou vidieť ich, však? No ale keďže som skvelá a v mojej hrudi bije dobré srdce, tu máte linčíčok na eshop, v ktorom takéto magické talizmany predávajú. Iz of cool? Iz of cool.

Tož ďakujem za pozornosť. Uľavilo sa mi, že som sa niekomu mohla zveriť so svojím tajomstvo vo vrecku a na oplátku sľubujem, že navždy ostanem rovnaký piece of shite a nikdy nevyrastiem ^_^