Súťaž o Pillars of Eternity!

Tak je to konečne tu :) Ako som sľubovala v nedávnej ankete, Elfkina vežička si pre vás prichystala súťaž o novú RPG hru, ktorá sa hlási k takým velikánom žánru, ako boli Baldur’s Gate, Icewind Dale či Planescape Torment. Áno, reč je o hre Pillars of Eternity, konkrétne verzii Hero Edition, ktorú si pohodlne aktivujete na Steame. Ide teda o Steam kľúč k tejto hre, preto ak Steam nemáte/nechcete mať alebo uprednostňujete GOG, boli ste varovaní. A či je to zaujímavá cena do súťaže? Nuž, hra sa oficiálne predáva za 42 eur a na serveri Metacritic dosahuje úctyhodné skóre 90 bodov zo 100. Slušné, nie? ;)

Pillars_of_Eternity

 

Pravidlá súťaže:

1. lajkni Facebook stránku Elfkina vežička

2. pod súťažný príspevok na Facebook stránke Elfkinej vežičky (nie tu!!!) napíš komentár, prečo práve TY túžiš vyhrať túto hru

3. čakaj na losovanie 30.4.2015

4. raduj sa z výhry! :)

 

Kód ku hre bude výhercovi doručený na Facebooku (keďže iný kontakt na výhercu mať nebudem), takže si nezabudnite skontrolovať mailboxy aj v priečinku Other. Prajem veľa šťastia a dúfam, že sa z hodnotnej výhry budete tešiť rovnako ako ja, keď som zistila, že sa mi podarí urobiť súťaž o tento RPG skvost :)