Vyhodnotenie súťaže o Pillars of Eternity

Dnes krátko po obede som zo svojho čarovného zeleného klobúka (zelenej misky :)) vylosovala víťaza hry Pillars of Eternity. Najprv sa vám všetkým chcem poďakovať za účasť, do súťaže sa zapojilo 29 ľudí, čo je oveľa viac, ako som čakala. Super! Nemám rada naťahovačky, takže kto je ten šťastný?

 

pillars_elfka

 

Šťastie sa usmialo na čitateľku Petru Karáčovú, ktorej srdečne blahoželám a v kútiku duše sa teším, že hru mohla vyhrať dievka :) Kiežby bolo žien-hráčok čo najviac!

Mám však ešte jeden oznam. Keďže mi v kolektorke prišli dve podložky pod myš, jednu som sa rozhodla darovať druhému vylosovanému. Stal sa ním Majo Michalovich, ktorému zároveň tiež gratulujem. Dúfam, že podložka z kolektorky poteší tiež ;)

Ostatným chcem ešte raz poďakovať za účasť, bola to na Vežičke po dlhokánskej dobe prvá súťaž a rozhodla som sa v súťažiach o hry pokračovať. Onedlho nás teda čaká súťaž o hru Baldur’s Gae 2: Enhanced Edition. Verím, že aj tento staro-nový titul si nájde priaznivcov, ktorí si oň radi zasúťažia. Opäť pôjde o hru na Steam, tentokrát nie o kód, ale o gift, ktorý vám pošlem z môjho Steam účtu. Ak vás súťaž zaujala, sledujte Elfkinu vežičku aj naďalej, aby ste súťaž nepremeškali :)