Znamenité darčeky, ktoré ešte stíhate!

Ste zúfalí, lebo nestíhate nakupovať epic darčeky? Neuznávate materialistickú stránku Vianoc? Chcete darovať niečo naozaj zmysluplné? Elfka understands. Tu sú moje top tipy na darčeky, ktoré stíhate kúpiť aj 24.12. a stále budete za pána ;)

 

1. WEBREBEL, alebo daruj kurz tvorby webov

Ak čítate tento blog, asi ste geek alebo aspoň niekto, kto sa zaujíma o trochu netradičnejšie témy než väčšina rovesníkov. Pravdepodobne máte v hlave bohatý svet bizarností, ste plný divokých nápadov a ste len krôčik od toho, aby ste sa o svoje myšlienky originálnym spôsobom podelili s pospolitými internetmi. Chcelo by to však vlastný web, však? Dnes to však vôbec nie je lacný špás, žejo? A čo mladý synovec či brat, ktorý sa povahovo nehodí za radového zamestnanca, ale ako kreatívny freelancer by bol easily za vodou? Necháte ho hniť pri hrách, alebo mu ponúknete možnosť robiť na compe niečo zmysluplnejšie? Pre vás všetkých je NAJVIAC NA SVETE vhodný kurz tvorby webov – nie však hocijaký! V internetovom podsvetí sú všelijakí „lektori“ s ešte všelijakejšími cenami, ktoré by som v živote neodporúčala. Je tu však človek (mimochodom, kóder webu, ktorý práve čítate ;)), ktorý

  • naučí bez omáčok
  • naučí zrozumiteľným, kamarátskym spôsobom
  • naučí naozaj kvalitne

Ak teda potrebujete zohnať človeka, ktorý vášho blízkeho excelentne naučí/doučí HTML, CSS, Javascript a súvisiace technológie, look no further. Roman Hraška, a.k.a Yablko, stvoril videokurz, ktorý vás za úplne normálnu cenu naučí všetko. A v pohodlí domova. Vaším tempom. Win-win. Chcete vedieť viac? Klikate na WEBREBEL.SK a vedzte, že je to legit. Elfka approves.

WEBREBEL

2. Predplatné Projektu N

Ak niekedy bolo treba predplatným podporiť nejaké perodikum, je to teraz a je to Projekt N. Ak ste trochu sledovali kauzu okolo novín SME a finančnej skupiny Penta, potom viete, že naši novinári sa rozhodli správne a založili si celkom nový web (a čoskoro aj origoš tlačenú verziu), ktorý prináša nezávislé spravodajstvo a publicistiku. Podľa mňa sa predplatné Projektu N teraz hodnotí nielen ako veľké gesto, pozitívny krok a spôsob ako byť informovaný LEPŠIE, ale je to aj dosť cool. Takým tým hrejivým, správnopocitovým spôsobom. Je to proste hip a cool a mrte. Išla by som do toho :) Tak teda, nech sa páči – predplatné Projektu N.

 

PROJEKT N

 

3. Darčeková poukážka Martinus

Priznávam, že mám pár kamošiek, ktoré vídavam už len sem-tam (a aj to len na fejsbúčikoch) a už fakt NEVIEM čo riešia, čo majú rady a čo by práve potrebovali čítať, aby dostali nový vietor do plachiet. Elegantne to riešim darčekovou poukážkou, ktorá sa dá všelijako nakombinovať tak, aby bola v tej správnej hodnote. Bývalá kolegyňa, s ktorou si už len gratulujeme k narodkám? Ok, 10 eurová poukážka. Najlepšia kamoška, ktorá sa presťahovala mimo BA? Dajme 30 eurovú ;) Páči sa mi, že mi potom kamošky píšu, že presne toto potrebovali – urobiť radosť sami sebe, kúpiť si niečo, čo už dávno mali v merku, ale popri iných darčekoch im neostali peniažky ani čas na seba. A je to. Super dar pri ktorom si mžete byť istí, že darujete vlastne výbornú knihu. Šitú celkom na mieru ;) A najlepšie je, že poukážka vám príde okamžite na email, takže je to darček, ktorý zriešite aj 24.12. na obed :D Je to presne váš prípad? Ešte stíhate, aha! Darčeková poukážka Martinus!

MARTINUS