Azura & Malacath

azura05
azura02
azura04
azura01
malacath01
malacath03
malacath03
malacath02

Ahojte! Takéto brutááááááááálne sošky zo sveta Elder Scrolls predáva Bethesda na svojom oficiálnom shope, a to – držte si klobúky a helmy – za POUHÝCH 200 dolárov :D Na druhú stranu, sošky majú na výšku okolo 38 centimetrov a sú vypracované do najmenších detailov. Zobrazujú daedrických princov Azuru a Malacatha, čo je akási obdoba viac či menej benevolentných božstiev sveta Tamriel. Ak ste hrali akúkoľvek hru zo série Elder Scrolls, tieto mená by vám rozhodne nemali byť cudzie :) Ak sa vám sošky páčia, poponáhľajte sa a objednajte si ich rýchlo, ide o extrémne vzácne edície, keďže dokopy sa vyrobí len 750 kusov a obávam sa, že moja obľúbená Azura je už vypredaná :(

Ako bonus Bethesda nedávno pridala do ponuky predobjednávku na sošku elitného assassina z frakcie „Nightingale“. Ide o vrahov oddaných daedrickému princovi Nocturnalovi. Tieto sošky budú najväčšie zo všetkých doteraz vyrobených (až 40 centimetrov), budú stáť neuveriteľných 300 dolárov (!!!) a ich počet je limitovaný na 1000 kusov. Ale ruku na srdce – nebol by to krásny doplnok do vašej Elder Scrolls zbierky?

nightingale05
nightingale02
nightingale03
nightingale04

Podľa môjho skromného názoru budú jedného dňa tieto sošky VEĽMI vzácne, takže ak ste diehard fanúšik, ktorý má prejdené komplet všetko a denne maniači na Elder Scrolls Online, stojí to za zváženie. Minimálne ak na to máte gold a inventory space ;)